EduKids Emilia i Corinna daje korepetycje z języka angielskiego w Wejcherowie


Wejherowo: język angielski

Witam,
nazywam się EduKids Emilia i Corinna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Wejcherowie (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zespó? w sk?adzie dwóch licealistek udzieli lekcji języka angielskiego dla najmłodszych. (dzieci w wieku od 6-10lat). Nauka języka połączona jest z zabaw?. Posiadamy komplet niezb?dnych podręczników i książek do nauki języka. Ponadto oferujemy prowadzenie lekcji z kasetami do ods?uchiwania i edukacji wraz z bohaterami kreskówek Looney Tunes. by Disney. Gwarantujemy solidną nauką. Możliwość dojazdu do ucznia, bądź lekcje w mieszkaniu prywatnym. Niskie Ceny! Pierwsza lekcja z obni?k?! Zajęcia indywidualne bądź w grupach 2-osobowych. Więcej info pod numerem telefonu 511-039-894
bądź 505-208-831

Poprzednia oferta