Agnieszka daje korepetycje z chemii w Kożuchowie


Kożuchów: chemia

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Kożuchowie (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Chemii (specjalizacja - informatyka chemiczna). Obecnie jestem doktorantką na tym samym wydziale. W swojej dotychczasowej już 6-letniej praktyce pomagałam uczniom w różnych problemach z chemią w szkole, przygotowałam samodzielnie 3 osoby do matury krajowej, a obecnie przygotowuję do matury międzynarodowej. Szerokie doświadczenie w prowadzeniu zajęć jak i ci?g?y kontakt z chemią zapewni Pa?stwu wysoką jako?? prowadzonych zajęć. Jestem osobą komunikatywną, spokojn?, a zajęcia prowadzone są w atmosferze sprzyjającej skutecznej nauce.