Ula Brodowy daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Ula Brodowy i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z języka angielskiego dla osób w różnym wieku, od zupe?nych podstaw do poziomu zaawansowanego. Przez trzy lata mieszkałam i pracowałam w Wielkiej Brytanii, co pomogęo mi rozwin?? komunikacyjne kompetencje językowe.

Posiadam certyfikat CAE. Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 - 20. Mieszkam w Katowicach. Zajęcia mogę odbywać się u mnie, ale mogę także dojeżdżać do uczniów do Katowic i okolicznych miast. Cena za godzinę lekcyjną - 40 zł za lekcje indywidualne, 35zł - gdy grupa ma 2 lub 3 osoby.
Mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci (by?am nauczycielką angielskiego w szkole podstawowej w Tajlandii) oraz osób po 50-tce.
Wyznają zasad? "Nie ma złych uczniów tylko źli nauczyciele" i ca?? odpowiedzialno?? za rezultat biorą na siebie. Serdecznie zapraszam!

Ula Brodowy
517-361-134

Następna oferta

Poprzednia oferta