Lektor daje korepetycje z języka francuskiego w Tychach


Tychy: język francuski

Witam,
nazywam się Lektor i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Język francuski TANIO, KOMPLEKSOWO i SOLIDNIE

Mgr filologii romańskiej UŚ, tłumacz, lektor w szkołach językowych i doświadczony korepetytor udzieli lekcji języka francuskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania. Gramatyka i konwersacje. Przygotowanie do egzaminów (m.in. gimnazjalnego, matury, matury dwujęzycznej + analizy tekstu literackiego, DELFu etc.). Język ogólny + słownictwo specjalistyczne na ?yczenie (m.in. prawo, dziennikarstwo, literatura, ekonomia, hotelarstwo etc.) Pomoc w lekcjach. A wszystko profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Materiały własne wliczone w koszt lekcji. Możliwy dojazd do ucznia na terenie Tychów lub Katowic. Zapraszam!!!

Następna oferta

Poprzednia oferta