Magda daje korepetycje z języka niemieckiego w Gliwicach


Gliwice: język niemiecki

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie), a dokładnie: Bytom, Katowice, Chorzów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Germanistka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć udzieli korepetycji. Pó? roku temu wróci?am z Niemiec ze stypendium naukowego, tam pracowałam na uczelni jako nauczyciel języka niemieckiego dla Amerykanów. Gwarantuję oryginaln?, ciekawą formę prowadzenia zajęć i po??czenie nauki z zabaw?. Zapraszam i służę moimi umiejętnościami i zapa?em do nauczania. Solidne i szybkie przygotowania do MATURY podstawowej i rozszerzonej. Oryginalno?? materiałów i indywidualne podejście do ucznia to moja domena. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na konfrontacje z językiem niemieckim

Następna oferta

Poprzednia oferta