Karolina daje korepetycje z języka włoskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język włoski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na nauką włoskiego PRZEZ CAŁE WAKACJE oczywiście z możliwością kontynuowania także po wakacjach. Jestem studentką filologii włoskiej na UŚ, korepetycji udzielam od ponad 3 lat osobom z podstawową, średnio zaawansowan? i zaawansowan? znajomości? języka, zawsze z pozytywnymi rezultatami. Możliwy dojazd do ucznia.

Odbyłam 3-miesiączne praktyki pedagogiczne uczę j. włoskiego w liceum ogólnokształcącym, oraz nauczaj?c j. angielskiego w szkole podstawowej.

Następna oferta

Poprzednia oferta