Michał Borowik daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Michał Borowik i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem 3 roku anglistyki, nauczę języka angielskiego:
-od podstaw
-uzupe?ni? wiedzę
-pomogę w lepszej wymowie i komunikacji w języku angielskim na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym
-przygotuję na egzaminy, również maturalne, sprawdziany

Możemy się umówić na darmow? lekcj? próbn?, aby zajęcia dostosowa? do Twoich wymaga? i żebyś mógł zobaczy?, czy odpowiada Ci taka forma zajęć. :)

Następna oferta

Poprzednia oferta