Kamil Bielak daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Kamil Bielak i jestem native speakerem oraz korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Masz problemy w nauce? Trudne prace domowe? Cierpisz na brak czasu?
Nasz zespó? pomoże Ci rozwiązać przeszkody w osi?ganiu dobrych wyników w nauce - nie musisz nawet opuszcza? swojego ciep?ego fotela. Nasza propozycja to jedyne na rynku, oryginalne i profesjonalne korepetycje przez internet (Skype). Zapewnimy Ci materiały edukacyjne jak również rozwiążemy Twoje zadania.

Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stron?:

http://www.e-korki.ugu.pl/

Następna oferta

Poprzednia oferta