Agnieszka daje korepetycje z statystyki w Katowicach


Katowice: statystyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką statystyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z statystyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

*Aga-509808094**Jan- 502166069****
zajęcia 1 osobowe- 35 zł/h***
zajęcia 2-3 osobowe- po 25 zł/h od osoby.
Jeste?my absolwentami Matematyki na Uniwersytecie Śląskim i zapraszamy na fachowe korepetycje w miłej oraz bezstresowej atmosferze. Tłumaczymy szybko, jasno i skutecznie. Posiadamy materiały przygotowujące do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Bardzo dobrze przygotujemy każdego studenta z bieżącego materiału, do egzaminu i poprawki.
Oferujemy również szybkie, jasne i przejrzyste rozwiązywanie zadań z matematyki przez internet.(Do zadań do??czamy pe?ne tłumaczenie krok po kroku. Przygotujemy ucznia do testów gimnazjalnych, czy 6-klasisty. Nasi korepetytenci są bardzo zadowoleni, szybko osi?gaj? lepsze wyniki w nauce i dobrze zdaja egzaminy.
****Serdecznie zapraszamy****

Poprzednia oferta