Małgorzata Guzdek daje korepetycje z języka angielskiego w Zabrzu


Zabrze: język angielski

Witam,
nazywam się Małgorzata Guzdek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zabrzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję pomoc w nauce języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem uczennicą ostatniej klasy gimnazjum (każdą klasę kończyłam z ocenę celuj?c? z angielskiego). Pomogę również w odrabianiu pracy domowej czy jednorazowego przygotowania do sprawdzianu. Czas i cena lekcji do uzgodnienia. Mam już doświadczenie ponieważ w mojej szkole prowadziłam warsztaty z języka angielskiego ;)) oferuję 100% satysfakcji ;)) pierwsze 2 lekcje za darmo.

Następna oferta

Poprzednia oferta