Anna Świgoń daje korepetycje z języka francuskiego w Lesznie


Leszno: język francuski

Witam,
nazywam się Anna Świgoń i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Lesznie (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii romańskiej. Od dwóch lat pracuję w firmie francuskiej jako tłumacz. Podczas pobytów w Szwajcarii i we Francji doskonalićam język francuski. Odbyłam także 2 miesiączne praktyki w Liceum Ogólnokształcącym im. ?w. Marii Magdaleny w Poznaniu. Gwarantuję profesjonalnie prowadzone lekcje i przyjazną atmosferę.

Następna oferta