Marco daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Marco i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Doświadczony lektor jez. włoskiego z Mediolanu, mieszkaj?cy w Polsce ponad 10 lat, być lektorem Berlitz, Poliglota, Lingwista, biegle polski, angielski, doświadczenie w prowadzeniu zajęć i kursów doszkalajacych, kazdy poziom, tłumaczenia, konwersacje. Sprawdzone metody nauki, ?ywe słowo w miłej atmosferze. Uczę metodę konwersacji wedlug ksi?zki ilustrowanej. przystosowanej do nauki od zera. Gramatyki uczę również metodę konwersacji równocześnie z nauką porozumiewania się po włosku.

Następna oferta

Poprzednia oferta