Eliza daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Eliza i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

jestem studentką filologii angielskiej UWMu
chętnie pomogę osobom mającym problemy z przyswojeniem języka angielskiego
oraz przygotowującymi się do matury, chętnie podejmę się prowadzeniem konwersacji i podnoszeniem poziomu gramatyki jęz. angielskiego
mam możliwość kserowania i dostarczenia materiałów dla ucznia za darmo- Wyró?nienie i certyfikat obozu językowego organizowanego w ramach Unesco
- Praca podczas obozu językowego dzieci szkól podstawowych i gimnazjalnych
- Charytatywna pomoc dzieciom z najubo?szych rodzin (głównie język angielski)

Następna oferta

Poprzednia oferta