Agnieszka Nowak daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Józefos?aw


Józefos?aw: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka Nowak i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Józefos?aw (województwo mazowieckie), a dokładnie: Józefos?aw, Piaseczno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

ANGIELSKI W WAKACJE i nie tylko. Studentka V roku Filologii Angielskiej oferuje pomoc w nauce języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta obejmuje zajęcia standardowe jak również konwersacje oraz pomoc w przygotowaniu do różnorodnych egzaminów. 5 lat doświadczenia w pracy lektora zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi.

Poprzednia oferta