Kuba daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Kuba i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: wola, bemowo. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Skończyłem filologię angielską na UW. Przez rok studiowaćem w USA. Obecnie pracuję jako lektor w dwóch szkołach językowych i uczę angielskiego w firmie. Posiadam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich. poziomach. Prowadzę konwersacje (język ogólny i biznesowy), przygotowuję do egzaminów (matura, FCE, CAE, TOEFL, LCCI) oraz pomagam w opanowaniu materiału szkolnego. Sam zapewniam różnorodne materiały i dobieram je indywidualnie do każdego ucznia. W czasie zajęć kładę nacisk na komunikację oraz poprawn? wymow?. W razie uznania zajęcia mogę odbywać się w ca?o?ci po angielsku. Zapraszam. Cena 50 zł za 60 min. tel. 514 151 349, e-mail: anglikaab@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta