Barbara Lewińska daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Barbara Lewińska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Tlen: barb01@tlen.pl
  • Skype: Skype barb01
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mgr Filologii Romańskiej, autorka "Testów leksykalno - gramatycznych dla młodzieży" oraz t?uemaczen książek dla dzieci i młodziezy. Emerytowana nauczycielka, byćy doradca metodyczny, byćy pracownik OKE. Prowadziłam kursy dla nauczycieli z kreatywnych metod nauczania, kształciłam uczniów w różnym wieku, także dorosłych. Z doświadczenia wiem, że każdego można nauczyć j. francuskiego, trzeba tylko dobrac odpowiedni? metodę i nauczyć sposobów zapami?tywania słów i wyra?e? oraz przej?y?cie wytłumaczyć problemy gramatyczne. Przygotowuje też do matury.
Zapraszam na moja stron?
http://www.otostrona.pl/barb01zaprasza/

Następna oferta

Poprzednia oferta