Wioleta Stocka daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Wioleta Stocka i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy, studentką ostatniego roku Iberystyki na UW, mam długoletnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach i w różnych grupach wiekowych (uczyłam w podstawówce, gimnazjum, na kursach językowych oraz udzielałam korepetycji studentom i dorosłym). Sp?dziśam też rok w Barcelonie uczę się, pracując i "fiestuj?c" z niesamowitymi ludźmi :)

Kocham Hiszpani?, jej kulturę i mentalno?? Hiszpanów, a uczenie kogoś hiszpańskiego to dla mnie wielka przyjemno??!!

Następna oferta

Poprzednia oferta