Paweł W. daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Paweł W. i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa ul. Dantego 7. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam.
Jestem absolwentem Fizyki Technicznej na Politechnice Warszawskiej. Od początku studiów udzielam lekcji indywidualnych zarówno z Fizyki, jak i z Matematyki. Mam doświadczenie na wszystkich poziomach. Poza wieloletnim doświadczeniem jestem również osobą cierpliwąi umiejąc? w prosty sposób przekazać wiedzę. Potrafię wytłumaczyć przedmiot w przystępny sposób, a jednocze?nie pokazać jak łatwo poradzić sobie z pojawiaj?cymi się podczas nauki problemami. Nie boj? się trudnych przypadków. Uczę cierpliwie, wyrozumiale i skutecznie.

Wyj?tkowo dogodna lokalizacja na Bielanach - blok przy samym wej?ciu do Metra Wawrzyszew. W chwili obecnej z uwagi na ograniczon? ilość wolnych godzin nie mam możliwości dojazdu do ucznia.
W przypadku stałej współpracy możliwość negocjacji ceny!

Następna oferta

Poprzednia oferta