Paweł daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Paweł i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Chcesz się nauczyć mówię po angielsku? Przygotowa? do sprawdzianu, matury, egzaminu? A może od?wieśy? swoją znajomość angielskiego? No problem! Zg?o? się do mnie! --- Komunikatywny i młody nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, absolwent najlepszej uczelni w Polsce - Uniwersytetu Jagiellońskiego - udzieli lekcji angielskiego na każdym poziomie. Tanio bezstresowo, z przyjemnością. Posiadam bogaty zbiór materiałów do lekcji. Lekcje możliwe u ucznia lub u mnie (świetny dojazd - tu? przy metrze). --- Udzielam też lekcji języka niemieckiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.
ZAPRASZAM!

Następna oferta

Poprzednia oferta