Ela daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Ela i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!
Jestem absolwentką filologii włoskiej na UWr oraz podyplomowych studiów kształcenia tłumaczy j. włoskiego, posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu j. włoskiego oraz tłumaczeniach (pisemnych i ustnych), mam sta?y kontakt z żywym językiem i pos?uguj? się nim biegle na poziomie zaawansowanym.
Oferuję zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia (nauka od podstaw, korepetycje, przygotowanie do egzaminów, przygotowanie do pracy w zawodzie - piel?gniarki, budownictwo).
Różnorodne materiały i bezstresowe zajęcia w atrakcyjnej cenie (cena uzale?niona jest od ilości godzin w miesiącu)!
Ela

Następna oferta

Poprzednia oferta