Ewa daje korepetycje z języka polskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język polski

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam:-) Jestem tegoroczną absolwentką polonistyki na UR, odbyłam praktykę w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej, przygotowywałam do matury pisemnej i ustnej w tym roku. Zapraszam do efektywnej współpracy Tych, którzy chcą uzupe?ni? braki lub poszerzyć wiedzę z języka polskiego, także studentów filologii zmagaj?cych się z gramatykę opisow? i historyczn?, poetyk?, analizę dzieńa literackiego czy przygotowywaniem konspektów lekcyjnych oraz maturzystów planuj?cych rozpoczęcie studiów humanistycznych. Zapraszam:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta