Biologia / Chemia daje korepetycje z biologii we Wrocławiu


Wrocław: biologia

Witam,
nazywam się Biologia / Chemia i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
jestem absolwentką Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie studiuję na 3 roku Farmacji na Akademii Medycznej. Od ponad 5 lat udzielam korepetycji z biologii i chemii. Posiadam bogate własne materiały, książki, testy i duże doświadczenie. Przygotowuję do matury i sprawdzianów, ale pomagam także w pisaniu prac i zadań domowych. Gwarantuje wysoką zdawalno??. Przygotowuje do poprawy matury w czasie wakacjnym...
Możliwy dojazd do ucznia. Tel: 665930735 mail; berimbau@wp.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta