Katarzyna daje korepetycje z języka rosyjskiego w Nowym Sączu


Nowy Sącz: język rosyjski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Nowym Sączu (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Ukończyłam Państwow? Wy?szł Szko?? Zawodow? w Nowym S?czu na kierunku Filologia Rosyjska z bardzo dobrymi wynikami, obecnie kontynuuj? nauką języka rosyjskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Mia?am roczną praktykę zawodow? jako nauczyciel języka rosyjskiego w Zespole Szkół Nr 1 im KEN w Nowym S?czu. Uczniowie, których przygotowywałam do matury z języka rosyjskiego, uzyskali bardzo dobre wyniki.

Następna oferta

Poprzednia oferta