Ewa Szatkowska daje korepetycje z matematyki w Zielonej Górze


Zielona Góra: matematyka

Witam,
nazywam się Ewa Szatkowska i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego o kierunku Informatyka. Od kilku lat udzielam korepetycji z matematyki, która jest moim hobby. Moi uczniowie odnoszł same sukcesy. Wygrywaj? szkolne konkursy, bez problemu zdaję maturę i bardzo wyci?gaj? swoje oceny. Gwarantuje dobre i rzetelne przygotowanie, oraz miłą atmosferę na korepetycjach. Mam nadziej?, że uda mi się jeszcze nie jedną osobą przekona? do matematyki i sprawię, że będzie to jeden z jej ulubionych przedmiotów. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Następna oferta

Poprzednia oferta