Justyna daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Polska


Polska: język angielski

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Polska (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z 20letnim "sta?em" nauki języka oraz 5letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Oferuję pomoc w nauce języka angielskiego na każdym poziomie. Dojazd do domu na terenie Poznania lub na miejscu (Osiedle Kopernika). Cena: 25-30 zł/60 minut. Tel.: 661 302 484.