Monika daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Łańcucie


Łańcut: język hiszpański

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Łańcucie (województwo podkarpackie), a dokładnie: Rzeszów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, zapraszam na ciekawe i urozmaicone zajęcia z języka hiszpańskiego. Posiadam dużą ilość interesujących materiałów edukacyjnych. Nacisk na rozwój wszystkich umiejętności (pisanie, s?uchanie, czytanie i mówienie). Pomoc w pracach domowych, pisaniu prac, przygotowaniu do sprawdzianów. Nieważne, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, ?wieśo upieczonym absolwentem liceum czy osobą doros?? - jeśli potrzebujesz pomocy w nauce, po prostu zadzwoń.
Możliwy dojazd do ucznia na terenie: Ła?cuta, Rzeszowa i okolic.

Następna oferta

Poprzednia oferta