Agnieszka daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Tarchomin, Bia?o??ka, Nowodwory, Choszczówka. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, zapraszam na lekcje języka angielskiego na terenie Tarchomina i okolic. Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Mam doświadczenie w nauczaniu business English - pracowalam jako lektorka w miedzynarodowych korporacjach, od 3 lat pracuje jako lektor akademicki na dwoch uczelniach wyzszych. Istnieje możliwość dojazdu do klienta. Cena 50- 60 zł z godz w zależności od miejsca i czestotliwoci zajęć. Mogę wystawi? faktur?.

Następna oferta

Poprzednia oferta