Paulina daje korepetycje z języka angielskiego w Kielcach


Kielce: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie), a dokładnie: Daleszyce - miasto i okolice.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: angel_paula@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Miła absolwentka Filologii Angielskiej pomoże nie tylko zrozumieć, ale także polubię język angielski. Doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wysoka kultura osobista, gwarancja profesjonalnego nauczania w przyjaznej atmosferze, możliwość dojazdu do ucznia. W ofercie bogaty zestaw materiałów dydaktycznych, przygotowanie do matury, poprawek, egzaminów, sprawdzianów, nadrabianie zaległości na każdym etapie nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia, miła i bezstresowa atmosfera;) Profesjonalne kursy przygotowujące do wyjazdu za granicą (WSZYSTKIE POZIOMY).
Doświadczenie:
3 lata - korepetycje indywidualne, nauczanie języka angielskiego na wszystkich poziomach, nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych, przygotowanie metodyczne i pedagogiczne, praktyka w szkole podstawowej i liceum, udzia? w konferencjach i szkoleniach metodycznych.

Następna oferta

Poprzednia oferta