Aneta daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Targówek, Zacisze, Marki, Ząbki, Bródno, Praga, SKYPE!!! :). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mam na imię Aneta, germanistyk? na UW skończyłam prawie 2 lata temu. Udzielam korepetycji od ponad 6 lat na różnych poziomach: od gimnazjum po Mittelstufe. Oprócz tego prowadzę konwersacje, zajęcia dla dorosłych, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowanie do egzaminów, sprawdzianów itp.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz poszerza? swoje umiejętności, postaram się Tobie pomóc! Pierwsza lekcja 50% taniej! :)

Oferuję dojazd do ucznia (Targówek, Zacisze, Bródno, Marki, Ząbki +5 zł), lekcje u mnie w domu lub przez Skype (sposób sprawdzony i gor?co polecany, szczególnie dla więcznie zaj?tych studentów, ale i nie tylko)!

Wszystkie materiały do nauki w cenie.

Następna oferta

Poprzednia oferta