Ania daje korepetycje z języka angielskiego w Gdańsku


Gdańsk: język angielski

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdańsk, Bysewo. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Od 6 lat udzielam korepetycji z j. angielskiego a od 3 przygotowuję do matury podstawowej (pisemna oraz ustna). Jestem bardzo cierpliwąosobom, która indywidualnie podchodzi do każdego ucznia i dostosowuję się do jego potrzeb. Podczas lekcji (oprócz podręczników i kserówek) wykorzystuj? Internet, muzyk? oraz film. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się u mnie w domu w sympatycznej i niestresuj?cej atmosferze. Łatwy dojazd autobusami 157 i 167. Poziomy i zakres nauki: A0, A1, A2, B1. Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta