Izabella daje korepetycje z języka włoskiego w Gdańsku


Gdańsk: język włoski

Witam,
nazywam się Izabella i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype Izabella Jach
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Język włoski on Skype!
Magister Filologii Romańskiej ze subspecjalizacj? języka włoskiego, ponad 15 - letnie doświadczenie w nauczaniu oraz praktykowaniu języka włoskiego, udziela lekcji języka włoskiego przez Skype! Metoda sprawdzona i lubiana przez uczniów w różnym wieku! Atrakcyjna cena! Serdecznie zapraszam!

Udzielam również korepetycji w domu ucznia lub moim dla osób indywidualnych oraz grup!!

Następna oferta

Poprzednia oferta