Aleksandra Lewandowska daje korepetycje z języka angielskiego w Toruniu


Toruń: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Lewandowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mgr filologii rosyjskiej, studentka III roku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu (specjalność - język angielski), posiadane certyfikaty - FCE oraz CAE (ocena A). 4 lata doświadczenia w nauczaniu. Przygotowanie do certyfikatów, matury, gramatyka, konwersacje, tłumaczenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta