Katarzyna nauczycielka daje korepetycje z języka angielskiego w Kielcach


Kielce: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna nauczycielka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie), a dokładnie: Śródmieście, centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej, przygotowanie do studiów filologicznych. Mile widziani gimnazjalięci z grup zaawansowanych. Możliwość lekcji z business English, samej gramatyki lub mówienia. Wolne terminy od września 2009. Komfortowe warunki nauczania oraz przyjazna atmosfera-Zapraszam mgr filologii angielskiej, nauczycielka w jednej z kieleckich szkół

Następna oferta

Poprzednia oferta