Sylwia daje korepetycje z języka niemieckiego w miejscowości Dabrowa Górnicza


Dabrowa Górnicza: język niemiecki

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Dabrowa Górnicza (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

nauczycielka języka niemickiego, roczny pobyt w Niemczech, sabsolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego, dobre przygotowanie metodyczne, doświadczenie w pracy z osobami uczacymi się w róznym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, przygotowanie do matury i egzaminu ginazjalnego dostosowanie przebiegu zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia, miła przyjazna atmosfera, duzo własnych materiałów, konwersacje serdecznie zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta