Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Milanówek, Brwinów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: agu7@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem ABSOLWENTKĄ Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, STUDENTKĄ studiów podyplomowych z zakresu dydaktyki języka polskiego jako obcego oraz NAUCZYCIELKĄ zespo?u szkół (szkoła podstawowa i gimnazjum). Od 5 lat z BARDZO DOBRYMI WYNIKAMI udzielam korepetycji na wszystkich poziomach, przygotowuję także do wszelkiego rodzaju egzaminów (sprawdzian po 6 klasie, egzamin gimnazjalny, a zwłaszcza MATURA). Zapewniam przyjazną atmosferę, solidne przygotowanie oraz różnorodne materiały pomocnicze dla ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta