Wojtek daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Wojtek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam!

Oferuję korepetycje z języka angielskiego - wszystkie poziomy, a także angielski biznesowy, prawniczy, medyczny. Przygotowuję do certyfikatów biznesowych LCCI!

Jestem studentem 5. roku warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Posiadam certyfikat LCCI English for Business level 4 (poziom C2, angielski ogólny oraz biznesowy). Angielski szłifowa?em m.in. w Stanach Zjednoczonych i Holandii, gdzie pracowaćem i studiowaćem jako stypendysta Erasmusa. Mam bardzo szeroki zasób słownictwa, a także umiem wyj?tkowo przystępnie wytłumaczyć wszelkie zawiłości gramatyczne. Mam świetny kontakt zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.

Lekcje mogę odbywać się u mnie (3 minuty piechot? od Metra Wilanowska) lub w domu ucznia.

Uwaga: Sprawdź mnie za darmo! Jeśli Ci się nie spodobam po pierwszej lekcji, nie musisz za nią płacić. Zadzwoń - nic nie ryzykujesz, a możesz zyska? świetnego korepetytora:-)

Pozdrawiam, Wojtek

tel. 888-666-080

Następna oferta

Poprzednia oferta