Julka daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Julka i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel/ tłumacz. Magister j.francuskiego UAM. 2 letni pobyt w Pary?u (nauka na Uniwersytecie Sorbona-dyplom). Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, lektor w znanych poznanskich szkołach językowych. Korepetytor od 9 lat. Tłumaczenia na codzień dla firm francuskich i polskich. Staly kontakt z językiem francuskim. Nauczanie na wszystkich poziomach indywidualnie lub w grupach. Cena do uzgodnienia. Pierwsza lekcja GRATIS!! Serdecznie zapraszam!!

Następna oferta

Poprzednia oferta