Joanna Schabowicz daje korepetycje z języka francuskiego w miejscowości Komorów


Komorów: język francuski

Witam,
nazywam się Joanna Schabowicz i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Komorów (województwo mazowieckie), a dokładnie: Pęcice, Janki, Łazy, Sokołów, Nowa Wieś, Pruszków, Kanie, Otrębusy, Podkowa Leśna. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Języka francuskiego zaczęłam uczyć się od 7 roku życia w samej Francji, gdzie też mieszkałam przez kilka lat. Po powrocie do Polski dalej kształciłam swoją znajomość języka aż do ukończenia Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. W 2008 r. założyłam atelier Pret a parler gdzie nauczam francuskiego.
Proponujemy:
- Kursy dla dzieci od 7 roku, młodzież i dorosłych
- Zajęcia grupowe odbywające się w Szkole Podstawowej w Komorowie k. Pruszkowa
- Zajęcia indywidualne z dojazdem do ucznia
- Przygotowywania do matury
- Konwersacje