Agnieszka daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Dabrowie Górniczej


Dąbrowa Górnicza: język hiszpański

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Dabrowie Górniczej (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem Iberystyki, nauczycielem w liceum i lektorem w szkołach językowych, mam uprawnienia pedagogiczne do nauki języka, studiowałam przez 6 miesiecy w Hiszpanii, byłam na rozmaitych kursach dla nauczycieli języka hiszpańskiego, prawie w każde wakacje przebywam w Hiszpanii, sk?d przywo?e ciekawe materiały, mam doświadczenie w uczeniu, gwarantuję rzetelnos?, solidność, ró?norodno?? materiałów, również tłumaczenia. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta