AVALON Art Progress daje korepetycje z języka angielskiego w Rybniku


Rybnik: język angielski

Witam,
nazywam się AVALON Art Progress i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie), a dokładnie: Żory. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studio muzyczno - językowe AVALON Art Progress oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego w domowej atmosferze na terenie miasta Rybnik oraz jego najbli?szych okolic. Firma specjalizuje się w prowadzeniu kursów indywidualnych lub w małych grupach dostosowanych do potrzeb i oczekiwań kursantów, dlatego że to one determinuj? cel nauki. Tempo pracy, czas trwania kursu, częstotliwo?? spotkań z lektorem, zakres materiału oraz metody pracy ustalamy z każdym klientem indywidualnie. Dzi?ki temu nasi lektorzy mogę skoncentrowa? uwag? na rozwoju językowym swoich kursantów, a kursanci maksymalnie i efektywnie wykorzystać czas lekcji.
W ramach naszych usług oferujemy następujące kursy:
- angielski dla dzieci
- angielski dla młodzieży
- angielski dla dorosłych
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
- przygotowanie do egzaminu maturalnego
- korepetycje
- konwersacje

Następna oferta

Poprzednia oferta