Anita daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Anita i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Winogrady. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Licencjonowana Absolwentka Kolegium Języków Obcych z uprawnieniami do nauczania, udziela lekcji języka angielskiego. Oferuję własne, różnorodne materiały. Zapewniam miłą atmosferę w czasie zajęć. Pracuję zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi, na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się u mnie w domu (Wichrowe Wzgórze). Cena za 60 min - 40 zł / dwie osoby na lekcji - 50 zł.

Następna oferta

Poprzednia oferta