Marta daje korepetycje z historii sztuki w Nowym Sączu


Nowy Sącz: historia sztuki

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką historii sztuki. Korepetycji udzielam w Nowym Sączu (województwo małopolskie). Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii sztuki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z historii sztuki. Przygotowuję do matury z historii sztuki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, pomagam w pisaniu prac i analiz dzień sztuki. Udzielam również korepetycji dla tych studentów, którzy przygotowuję się do wszelakich egzaminów ze sztuki. Posiadam prawie 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z tego przedmiotu. Udostepniam uczniom bogate materiały niezb?dne do nauki - albumy, testy. Zapraszam osoby, które chcą się solidnie uczyć w miłej i przyjaznej atmosferze: