Krzysztof daje korepetycje z języka angielskiego w Gdyni


Gdynia: język angielski

Witam,
nazywam się Krzysztof i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: całe miasto. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student filologii angielskiej udzieli korepetycji z języka angielskiego. Ukończyłem trzeci, ostatni rok na Uniwersytecie Wrocławskim, otrzymuj?c tym samym wykształcenie nie tylko językowe, jak również metodyczno-dydaktyczne oraz pedagogiczne. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach 2-3 osobowych, u mnie lub u ucznia w domu (do uzgodnienia). Przy grupie ni?sza cena od osoby. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje pomocy w przygotowaniu do zajęć w przedszkolu, szkole podstawowej, czy gimnazjum lub po prostu chcesz rozwin?? jego znajomość języka - zadzwoń.

Następna oferta

Poprzednia oferta