Ania daje korepetycje z języka angielskiego w Kielcach


Kielce: język angielski

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka dwóch kierunków studiów: filologii angielskiej oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i metodyczne oraz bogate doświadczenie w nauczaniu. Lekcje dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia(nauka od podstaw, uzupe?nianie zaległości, poszerzanie posiadanej wiedzy, pomoc w nauce szkolnej), ciekawe materiały oraz efektywne metody nauczania szczególnie dla dzieci. Możliwość nauki w 2-3 os.grupach(ni?sze ceny). Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta