Marcin Wojtasiewicz daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marcin Wojtasiewicz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa, il Nowickiego 5. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student trzeciego roku filologii angielskiej udzieli korepetycji z języka angielskiego lub przygotuje do matury. Dysponuję własnymi materiałami, a same zajęcia mają charakter kompleksowy. To nie tylko nauka słownictwa i gramatyki jak u wi?kszo?ci korepetytorów, nacisk kładę również na wymow? oraz umiejątno?? tworzenia zwi?złych i poprawnych gramatycznie form pisemnych. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu dojrzałości, który też moi podopieczni zdawali pomyślnie.
Mieszkam przy ulicy Żwirki i Wigury (Ochota - Mokotów), komfortowy, wygodny dojazd.

Cena za godzinę konkurencyjna. Zaintersowanych proszę o kontakt na:
lub GG: 2388586

Następna oferta

Poprzednia oferta