Monika daje korepetycje z chemii w Białymstoku


Białystok: chemia

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Białymstoku (województwo podlaskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką farmacji, w czasach licealnych byłam finalistk? ogólnopolskiej olimpiady chemicznej. Od 4 lat zajmuję się przygotowywaniem ludzi do matury z chemii. Prowadzę indywidualne kursy, na których przerabiam z uczniem materiał zgodnie z wymogami CKE. Zapewniam arkusze maturalne, na podstawie których uczę odpowiadania "pod klucz". Rozwi?zuj? z uczniem bardzo dużą ilość zadań maturalnych. Wszyscy moi uczniowie zdali maturę, ?redni wynik to ok 80%. Zajmuję się także pomocą w nauce chemii i przygotowaniu do sprawdzianów uczniom gimnazjum i liceum. Gwarantuję miłą atmosferę i efektywność zajęć!

Następna oferta

Poprzednia oferta