Katarzyna daje korepetycje z matematyki w Katowicach


Katowice: matematyka

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim (specjalizacja Matematyka w finansach i ubezpieczeniach) i zapraszam na fachowe korepetycje w miłej oraz bezstresowej atmosferze. Tłumaczę szybko, jasno i skutecznie (przez ca?e studia udzielałam korepetycji) Posiadam materiały przygotowujące do matury 2010 na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Bardzo dobrze przygotuję każdego studenta z bieżącego materiału, do egzaminu i poprawki. Oferuję również szybkie, jasne i przejrzyste rozwiązywanie zadań z matematyki przez internet.(Do zadań do??czamy pe?ne tłumaczenie krok po kroku. Przygotuję ucznia do testów gimnazjalnych, czy 6-klasisty. Moi korepetytanci są bardzo zadowoleni, szybko osi?gaj? lepsze wyniki w nauce i dobrze zdaję egzaminy.

tel.502 211 364
e-mail: grubykot6@wp.pl
gg: 5729576

**** zajęcia 1 osobowe- 35 zł/h*** zajęcia 2-3 osobowe- po 25 zł/h od osoby.

****Serdecznie zapraszam***

Następna oferta

Poprzednia oferta