Monika daje korepetycje z historii we Wrocławiu


Wrocław: historia

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: okolicw Wrocławia:KÄ…ty Wrocławskie,Gniechowice,Tyniec,Bielany,Kobierzyce... Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel kontraktowy, absolwentka wydziału Historii i studiów podyplomowych z WOS-u z doświadczeniem w pracy z młodzieżą przygotowując? się do matury udzieli rzetelnej, fachowej i dostosowanej do potrzeb ucznia pomocy w nauce historii i wos-u. Posiadam własne pomoce dydaktyczne, opracowane testy, sprawdziany. Z moją pomocą i chęcią do nauki, żaden egzamin czy poprawka nie będzie stanowi? problemu. Cena obejmuje koszt dojazdu do ucznia mieszkającego nawet poza Wrocławiem. Miła atmosfera gwarantowana :)

Następna oferta

Poprzednia oferta