Kasia K. daje korepetycje z języka angielskiego w Piasecznie


Piaseczno: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia K. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piasecznie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Piaseczno i bliskie okolice (do 15km).. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych zaprasza na korepetycje z języka angielskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy szczególnie z dziecmi/młodzieżą. Gwarantuję, iż poprzez odpowiednie dobranie materiału dzieci będę mogęy uczyc się z zainteresowaniem, a miła atmosfera, jak? zawsze staram się stwarzac, pozwoli dziecku na bardziej naturalne zachowanie - o co przecież chodzi w nauczaniu języka - aby dziecko swobodnie wykorzystywaćo nabyte umiejętności. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta