Piotrek daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Piotrek i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Strzelin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Udzielam lekcji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, która od tego roku szkolnego jest obowiązkowa i to w zupełnie nowej formie. Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, posiadam 6-letnie doświadczenie w pracy korepetytora, o czym przekona?o się już ponad 70 moich uczniów. Każdy z nich osiągnąć swój wymarzony cel - dosta? się do liceum, na studia lub zda? bardzo dobrze rozszerzoną maturę.

CENA:
Szkoła podstawowa, gimnazjum:
35 zł/60 min, 60 zł/120 min

Szkoła średnia, matura:
40 zł/60 min, 70 zł/120 min

DOJAZD DO UCZNIA WE WROCŁAWIU, STRZELINIE I OKOLICACH GRATIS!

Lekcje prowadzę w domu ucznia w spokojnej, bezstresowej atmosferze, materiał tłumaczę tak, by być zrozumiały dla każdego. Posiadam własne materiały dydaktyczne, zestawy egzaminacyjne i maturalne. Dla każdego dobieram indywidualny program nauki, tak aby w okre?lonym czasie osiągnąć zamierzone efekty. Ze mną matematyka nie będzie straszna!

Następna oferta

Poprzednia oferta